czech
cze
english
eng
german
deu
polish
pl

This demo requires Flash Player.


Currently

New Aqualand Moravia Pasohlávky

New aquapark Aqualand Moravia Pasohlávky with unique thermal water is newly opened.

You can enjoy the great attractions, spring, various type sweats room, whirlpool bath and others.

Located cca 10 min by car from Hotel Zámeček.

Make your accommodation by us in time and we will give you 10% discount on entry to aqualand.

 www.aqualand-moravia.cz

Photos
platební karty
Český Rozhlas

Nabídka pro skupiny

Pro skupinovou klientelu nabízí hotel Zámeček různě velké a využitelné prostory a také pestré služby, které jsou v průběhu Vašeho pobytu pro Vás k objednání. Pro rychlé obsloužení Vaší skupinky máme připravené jednotné skupinové menu, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky pokrmů. V případě, že byste rádi využili občerstvení formou rautu, kompletní nabídku pokrmů na raut Vám rádi zašleme emailem a také sestavíme kalkulaci dle Vašich představ a možností. 

Pro zájemce o aktivní pobyt pro Vás uvádíme nabídku možností a lákavých tipů na aktivity v Mikulově.

 •  Ubytování

Hotel Zámeček disponuje celkem 45 pokoji (dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové). Celková kapacita je 143 lůžek. Cena za ubytování pro Vaši skupinu může být po dalším jednání snížena oproti pultové ceně včetně snídaně (bohatý švédský stůl).

 • Restaurace

Máme vyhlášenou kuchyni vhodnou zejména pro obědy a večeře – skupinové menu. Nabídku pokrmů v restauraci najdete v nabídce jídelního lístku a další možnosti výběru Vám rádi poskytneme telefonicky nebo emailem.

 • Velký kongresový sál

Nabízíme nově postavený klimatizovaný konferenční kongres. Tato moderní školící místnost disponuje kapacitou cca. 80  -  100 osob. Je vybavena nejnovějšími technickými pomůckami (internet, data projektor, velkoplošné plátno, flipchart, ozvučení s přenosným mikrofonem a barovým pultem určeným k podávání občerstvení a coffeebreaků).

 • Malý kongresový sál

Stylově zařízená konferenční místnost s krbem, barem, ledničkou disponuje kapacitou max. 40 osob. Je rovněž vybavena technickými pomůckami (internet, plátno, data projektor, flipchart). Rovněž je v této místnosti možnost uspořádání občerstvení s coffeebreakem.

 • Moravský sklípek

Unikátní, stylový sklípek s překládanou klenbou a archivními kójemi často slouží a je také využíván jako školící místnost až pro 80 osob. Je rovněž vybaven internetem, data projektorem, plátnem, flipchartem. Ve sklepě jsou zabudovány reprobedny s přenosným mikrofonem. Možnost pouštění reprodukované hudby přes CD.

Provádíme prohlídky, degustace vín, ochutnávky bylinných likérů v rotundě. Naším nevšedním zážitkem je podávání čerstvého moravského uzeného přímo z udírny ve sklepě a zabíjačkových specialit přímo z 50ti litrového kotle servírované našim šéfkuchařem viz. přílohy popřípadě video na webových stránkách. 

 • Archivní sklep Mušov

Jedná se o 400 let starý archivní sklep s kapacitou 50 osob. Určen pro předem dohodnuté skupinové akce. Nachází se v lokalitě Pasohlávky, v těsné blízkosti (100m pěšky od sklepa) můžete navštívit Aquapark Aqualand Moravia s termální vodou a mnoha vodními atrakcemi.

 • Dále nabízíme:

- Řízenou degustaci (ochutnávka 6ti vzorků moravských vín v 0,7 l lahvích)
- Sudová  vína Chardonnay a Frankovka
- Službu odborného sommeliéra (možnost ukázky sabrage sektu)
- Službu sklepiéra – místního vinaře
- Obsluhu v tradičních moravských krojích
- Ukázku oblékání do moravského kroje krok za krokem
- Břišní tanečnice - orientální tance
- Sportovní střelbu v Mikulově 

 • Hudební produkce

- Cimbálová muzika (lidové písně- účinkující v krojích) (min. hraní 4 hod.)
- Hudba k tanci a poslechu (klávesy, zpěv) (min. hraní 4 hod.)
- Harmonikář
- Reprodukovaná hudba zdarma

 • VIP nabídka pro hosty hotelu Zámeček (letní období)
  Přípitek vína z vinné kašny ve stínu révy vinné (od 40 osob)
| Copyright © 2008 Zámeček Hotel Mikulov | Administrace | webdesign lasty.info